Close

کتاب « علم، جامعه، اخلاق» نقد و بررسی می شود

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه هفدهم دیماه به نقد و بررسی کتاب « علم، جامعه، اخلاق» اختصاص دارد که با حضور دکتر حسین معصومی همدانی، دکتر حسین شیخ‌رضایی و دکتر امیر احسان کرباسی‌زاده برگزار می شود.

 

1521329_10201322691531245_669867159_n

به گزارش خبرگزاری مهر، به‌ تازگی کتاب «علم، جامعه، اخلاق» جستارهایی در ابعاد اجتماعی و اخلاقی علم با ترجمه‌ جمعی از صاحب‌نظران به فارسی ترجمه و به همت انتشارات مینوی خرد منتشر شده است.

در این کتاب مباحثی چون مطالعه جامعه‌شناختی علم و فن‌آوری، علم و قدرت، علم و جامعه، علم و جنسیت، علم و اخلاق طرح شده است و برای دانشجویان فلسفه، دانشجویان علم و فلسفه‌‌ی علم و عموم مخاطبان علاقه‌مند به این مباحث مفید است و برخی از مطالعات و رویکردهای نوین را در این حوزه معرفی و تحلیل می‌کند.

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه هفدهم دیماه از ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی کتاب « علم، جامعه، اخلاق» اختصاص دارد که با حضور دکتر حسین معصومی همدانی، دکتر حسین شیخ‌رضایی و دکتر امیر احسان کرباسی‌زاده در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *